İstanbul’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları, Nuva Dragos

İstanbul’un yükselen yıldız projesi Maltepe’de yükselen Nuvo Dragos C Blok için muhteşem bir kampanya başlatmış durumda.

350 bin TL başlangıç fiyatına sahip olan Nuvo Dragos projesi için 75 ay %0 faiz koşulları ile ev sahibi olabiliyorsunuz. Aralık 2016 tarihinde anahtar teslim olması planlanan proje için muhteşem lokasyon ve sosyal donatılar oldukça hoş özellikler göstermekte. İster oturmak için isterseniz yatırım amaçlı sahip olun kısa sürede sizlere kar getirebilecek bir proje olarak öne çıkmakta.

Özellikle yatırım amaçlı düşünenler için hazır kiracılı daireler bir hayli cazip durmakta. Özderici GYO imzasını taşıyan proje için 0216 370 89 89 numaralı telefonlarla ilgili firme ile iletişime geçebilir, sizler için en uygun daire ve ödeme koşularını detaylı görüşebilirsiniz.

İstanbul’da sıfır faizli ev kampanyaları 2016 yılı için kaliteli firmaların müşterileri için uygun ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Nuvo Dragos C Blok %0 faiz kampanyası ile 75 ay boyunca sıfır faizle konut sahibi olabileceğiniz gibi, 120 ay %0.79 faiz oranıda değerlendirebileceğiniz bir diğer cazip seçenek olmakta.

Nuvo Dragos Projesi

Nuvo Dragos Projesi

Pin It

İstanbul’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları, Nuva Dragos

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir