İstanbul’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları 2016

İstanbul’da Aralık 2015 tarihinde başlayan Evim Yüksekdağ projesi ile ilgili olarak:

 

 

 

Evim Projesi

bilgileri yer almakta. 50 ay için %0 faiz imkanı ve diğer ayrıntılar için yetkili firmaya 0212 620 11 11 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da ve sahibi olmak isteyenler için %0 faizli ev kampanyaları her zaman için avantajlı olmaktadır. Özellikle konut kredisinin çok yüksek olduğu şu günlerde (%1,1 ve üstü) yüzde 0 faizli aylık ödemelerle ev sahibi olmak mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmakta.

Esenyurt için ise gelişime açık ve uzun vadeli yatırım düşünenler için mantıklı bir yatırım olabilir. Eğer yaşam alanı veya yatırım amaçlı olarak bu bölgeleri düşünüyorsanız %0 faizli konut kampanyalarını sizlerle paylaştığımız diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Gayrimenkul yatırımları uzun vadede her zaman garanti kar getiren yatırım seçenekleri arasında yer aldığı için, geniş arsa ve/ veya ev yatırımı yapmanız mantıklı olacaktır. Lokasyona göre kimi yatırımlar bir sene içerisinde %100 kazanç sağlarken kimi yatırım ise 10 yıl sonra size iyi bir kar bırakabilir, ama hiç bir gayrimenkul size uzun vadede zarar getirmez bunun araştırmasını daha iyi yaptığımız yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Evim Yüksekdağ Ev Projesi

Evim Yüksekdağ Ev Projesi

 

Pin It

İstanbul’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir