İstanbul’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları 2015

kampanyalarını derlediğimiz yazı dizimizde projelere iletişim bilgileri için linkler yer alacak olup, sahibi olmak isteyen aileler için değişik alternatifleri karşılaştırıcı maddeleri sizlerle paylaşacağız.

1-Nlogo İstanbul, 36 Ay %0 Faiz

Özyurtlar İnşaat’ın yapımını üstlendiği Nlogo İstanbul projesi kapsamında daireler 36 ay %0 faiz oranı ile satışa devam etmekte. İstanbul’un yükselen değerlerinden olan Esenyurt’ta yükselen Nlogo İstanbul projesinin %0 faiz uygulaması ve projenin konumu oldukça hoş durmakta. Nlog İstanbul ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.

nlogo

-Dumankaya Ritim İstanbul

Dumankaya İnşaat güvencesi ile Maltepe’de yükselen ritim İstanbul projesinde esnek ödeme koşulları ve %0 faiz uygulaması devam etmekte. 48 ay için %0 faiz oranı ile sahibi olabileceğiniz projede esnek ödeme planlarıda sizleri beklemekte. Adalar manzarasını ayaklarınıza seren bu güzel proje için sizlerle iletişim bilgilerinide paylaşıyoruz. Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul projesi ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Dumankaya Ritim İstanbul

                                                                                                Dumankaya Ritim İstanbul

3-Soyak Evostar Projesi

Soyak Evostar Projesi, İstanbul’da değeri hızla artan lokasyona sahip Halkalı’da yükselmekte. Esnek ödeme planları müşterilerine sunan Soyak projeleri içinde Soyak Evostar Projesinde 60 ay %0 faiz oranı müşterilerine sunulmakta. 60 ay %0 faiz oranlı Soya Evostar Projesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

4-Sea Pearl Projesi

Kuzu Grup güvencesi ile Ataköy’de yükselen Sea Pearl projesi 48 ay %0 faiz oranı ve esnek ödeme planları ile satışta. Esnek ödeme planlarına sahip olan Sea Pearl projesi %10 peşinat ve %0 faiz seçenekleri sunmakta. 2017 yılında ilk etap konutların teslim edileceği proje için detaylı bilgiyi almak için tıklayınız. 

sea pearl

 

İstanbul’da %0 fazili ve esnek ödeme seçeneklerine sahip olabileceğiniz proje fırsatlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Hem oturmak hem de yatırım amaçlı düşünenler için İstanbul’da %0 faizli sahibi olma şansı gerçekten çok cazip. İstanbul’da her yıl meydana gelen konut zamları ile birlikte sıfır faizli konutlara olan talepler her zaman daha fazla artış göstermekte.

Pin It

İstanbul’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir