İstanbul’da İkinci El Beyaz Eşya Nereden Alınır

arçelik beyaz eşya fiyatlarıİkinci el beyaz eşya alacaklar için İstanbul’un Avrupa Yakasında yaşayanlar daha şanslıdır. Özellikle Yenibosna spotçular çarşısı bu yerin merkezlerindendir. İşin içerisine Nakliye vb. ücretler gireceğinden bulunduğunuz ilçelerde ikinci el beyaz eşya alımı daha mantıklı olacaktır. Bu bağlamda İstanbul’da özellikle üniversite kampüslerinin bulunduğu bölgelerde çok daha fazla 2. el beyaz eşya yer bulunabilir.

İstanbul Üniversitesi çevresinde Vezneciler ve Çemberlitaş Avrupa Yakasında bu noktada oldukça önemlidir.

Marmara Üniversitesi Göztepe ve Kadıköy oldukça popülerdir. Ayrıca Ümraniye Çarşıya çıkarken bulunan spotçu mağazalarda 2. el beyaz eşyalar bulabilirsiniz.

Son dönemlerde ise 2. el eşya sahipleri kendi ilanları ile aracısız olarak eşyalarını satmakta. 2. el eşya alırken dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazımızda da belirttiğimiz gibi nakliye önemli bir problem teşkil edeceğinden bu sorunu aştıktan sonra sizler için en sağlıklı 2. el beyaz eşyaları alımınız kolaylaşacaktır.

Özetleyecek olursak özellikle Üniversitelerin ana kampüslerine yakın yerlerde çok sayıda 2. el beyaz eşya satan yer bulabilmekle birlikte, internet ilanlarından doğrudan alımda yapabilirsiniz. İçinize sinmesi için sanal ortamda gördüğünüz ilanları yakından gördükten sonra karar vermenizde yarar vardır. Deolu Beyaz Eşya alınır mı

Pin It

İstanbul’da İkinci El Beyaz Eşya Nereden Alınır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir