İstanbul’da En Ucuz Satılık Daireler Nerede?

İstanbulda ucuz daire nerelerden alınır

nerelerden alınır

Sizlerle 2015-2016 yıllarında en ucuz daire satılan ilçeler hakkında bilgilendirme amaçlı bu yazımızı paylaşıyoruz. İstanbul’da her yıl daire fiyatları astronomik düzeylerde artış göstermektedir. En son emlak piyasası incelendiğinde en ucuz daireler Anadolu Yakasında Sultanbey’li olarak belirlenmiştir.

Avrupa Yakasında ise Esenyurt ve Gaziospaşa ilçeleri gösterilmekte. İstanbul’da bu üç saydığımız ilçede ortalama 70-80 bin TL’ye dahi ev bulabilmeniz mümkündür. Çoğu semtlerinde hale inşaat çalışmalarının devam ettiği bu üç semtte uygun fiyatlıdaireler bulabilirsiniz.

İstanbul’da ucuz daire almak kadar, iş-ev, okul-ev, ulaşım koşulları-ev alternatiflerini göz önünde bulundurmalısınız. İstanbul’da kira ne kadar büyük bir sorunsa, en az ulaşımı sapa yerlerede gitmek sizlere o kadar sorun çıkaracaktır. Bunun için bu üç yerden ev almayı düşünenler, diğer yazılarımıza da bakmalı hatta diğer ayrıntıları bizzat yerinde görmeli. Ev almanın çok zor olduğu bu dönemde en ince ayrıntısına kadar düşünülerek karar verilmelidir.

İstanbulda ucuz daire nerelerden kaç paraya alınır

İstanbulda ucuz daire nerelerden kaç paraya alınır

Pin It

İstanbul’da En Ucuz Satılık Daireler Nerede?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir