İstanbul’da En Ucuz Kiralık Daire Semtleri 2016

istanbul kiralık dairlerİstanbul’da en ucuz kiralık daire semtleri 2016 için öne çıkan ilçeler ve semtlerini sizlerle paylaşacağız. İstanbul’da dairenin fiyatını belirleyen ölçütler ise önem sırasına göre, lokasyonu, ulaşım durumu, büyüklüğü, ısıtma sistemi (Kombin vb.), bulunduğu katı, bulunduğu cephesi, ısı yalıtım seçenekleri… şeklinde sıralanabilir. Peki İstanbul’un en ucuz kiralık daire semtleri listemize bir bakacak olursak:

Listenmizde ilk 4 içerisinde yer alır. Kiraların 300 TL’den başlayıp 800-900 TL’ye kadar çıktığınızda 3+1, kombili kiralık daire bulma şansınızın en fazla olduğu ilçeler arasında yer alabilir.

Öne çıkan mahalleler ise;

: Battalgazi mah., Mimar Sinan Mah., Fatih Mah. fiyatı makul olan yerler arasındadır.

Sancaktepe: Yenidoğan, Abdurrahmangazi mahallesi fiyatı en makul olan yerler arasındadır.

Gaziosmanpaşa: Karayolları Mah., Karadeniz Mah., fiyatı makul olan semtler arasında yer almakta.

Sultangazi: Cebeci Mah., 50. Yıl Mah., fiyatı makul olan semtler arasında yer almakta.

Ayrıca Güngören, Bağcılar, Esenler gibi ilçelerde İstanbul’da fiyatı n uygun olan yerler için bakılabilecek alternatiflerdir.

Özellikle fiatlarının aşırı bir oranda artış göstermesinden dolayı kirası uygun olan yerlere doğru bir yönelme hızlanmıştır, bu nedenden dolayı kirası uygun olan yerlerinde kısa zaman içerisinde fiyatlarında bir artış meydana gelmesi sürpriz olmayacaktır.

İstanbulda Kiralık Evler

İstanbulda Kiralık Evler

Pin It

İstanbul’da En Ucuz Kiralık Daire Semtleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir