İstanbul Mira Kurtköy Fiyatları ve Proje Özellikleri

Anadolu Yakası’nın en gözde noktalarından olan Kurtköy’de Beşyıldız Grup tarafından inşa edilen Konutları sahiplerini beklemektedir. Oldukça büyük bir ilgi gören projede satışların büyük bir hızla devam ettiği bildirilmektedir. İstanbul’un en modern semtlerinden biri olmaya aday olan Kurtköy, kalabalık nüfusu ve sunduğu imkanlarla yaşanabilecek en güzel yerler arasında yer almaktadır.

Mira Kurtköy proje genelinde toplamda 335 daire yer almakta olup daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şekilde inşa edilmiştir. Geniş bir kesime hitap etmesiyle de ön plana çıkan proje içerisinde ev sahiplerine sauna, kreş, voleybol sahası, bisiklet yolları, basketbol sahası, toplantı salonu, cafe corner, kapalı yüzme havuzu gibi bir çok sosyal imkan sunulmaktadır.

Dairelerin büyüklükleri proje bilgilerinden alınan bilgilere göre 68 metre kareden başlamakta olup 171 metre kareye kadar çıkabildiği görülüyor. Proje içerisinde yer alan dairelerin fiyatları da büyüklükle orantılı olarak değişmekte olup fiyatları 295 bin TL’den başlamakta olup 950 bin TL değerine kadar yükselebilmektedir.

Projeden ev sahibi olmak isteyenlerin zaman kaybetmeden satış ve danışma ofislerine başvurmaları tavsiye edilmektedir.

mira kurtköy daire fiyatları

Pin It

İstanbul Mira Kurtköy Fiyatları ve Proje Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir