İstanbul Mira Kurtköy Daire Fiyatları

İstanbul’un büyük bir hızla gelişme gösteren ilçelerinden olan Pendik’te yeni projelerin ardı arkası kesilmiyor. Yakın bir zamanda hızlı bir şekilde değerlenmesi beklenen bölgeden yaşam dışında yatırım amacıyla da ev alınabilir.

Mira Kurtköy projesi Beşyıldız Grup tarafından İstanbul Pendik Yenişehir’de inşa edilmiştir. 25 bin 829 metre karelik oldukça geniş bir alana sahip olan proje içerisinde toplamda 335 adet ünite yer alıyor. Mira Kurtköy’de yer alan 355 adet daire arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Bu dairelerin büyüklükleri ise 68 metrekareden başlayıp 171 metrekareye kadar çıkabilmektedir.

Mira Kurtköy Projesi Sosyal İmkanları

İstanbul Mira Kurtköy projesi bünyesinde ihtiyaç duyulabilecek tüm sosyal hizmetler de yer alıyor. Örnek vermek gerekirse sauna, kreş, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, toplantı salonları projedeki başlıca sosyal tesislerdir.

Mira Kurtköy Daire Fiyatları

Projeden ev sahibi olmak isteyenlerin zaman kaybetmeden Mira Kurtköy satış ofislerine uğramaları tavsiye ediliyor. Proje bünyesindeki 1+1 dairelerin fiyatları 295 bin TL’den başlarken 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatları giderek artış göstermekte olup fiyatları 950 bin TL’ye kadar yükselebilmektedir.

mira kurtköy satılık daireler

 

 

Pin It

İstanbul Mira Kurtköy Daire Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir