İstanbul Greenist Projesinde İndirim Kampanyası

İstanbul Bahçelievler’de yer alan Greenist projesinde yaza özel yeni bir kampanya başlatıldı. Butik bir konut projesi olan Greenist bünyesinde toplam 174 daire yer alıyor. Greenist projesi butik tasarımı ve yeşil alanlarıyla benzer konut projelerinden sıyrılarak dikkatleri üzerine çekmektedir

30 Temmuz tarihi itibariyle başlayacak olan ve son derece avantajlı fırsatların sunulacağı kampanya 1 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecektir. Ev sahibi olmak isteyenlerin kaçırmamaları tavsiye edilen kampanyada yüzde 10 oranında indirim sağlanacaktır.

Saray Grup tarafından yürütülen proje diğer projelerden farklı olarak sahip olduğu yeşil alanı ve özgün konseptiyle dikkatleri çekmektedir. Proje içerisinde açık kapalı yüzme havuzları, çocuklar için oyun alanları, eşsiz peyzaj tasarımı ve sosyal tesisler yer almaktadır.

12 ay boyunca tatil keyfinin yaşanabileceği İstanbul Greenist projesinden ev alarak ayrıcalıklı bir yaşama sahip olmak isteyenlerin 1 Eylül’e kadar devam edecek olan bu kampanyayı kaçırmamaları tavsiye edilmektedir. Kampanya dahilinde uygulanacak olan yüzde 10 oranındaki indirim Greenist bünyesindeki tüm konut tipleri için geçerli olacaktır.

istanbul greenist nerde

Pin It

İstanbul Greenist Projesinde İndirim Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir