İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yaz ayının yaklaşmasıyla birlikte birçok kişinin çeşitli sebeplerden dolayı ev değiştirdikleri görülmektedir. Özellikle yeni işe girenler, tayini çıkanlar ve okulu biten öğrenciler Mayıs ve Haziran ayı içerisinde evlerini taşımaktadırlar.

Ev taşıma süreci boyunca en önemli nokta güvenilir ve ekonomik bir nakliye firmasıyla anlaşma yapılmasıdır. Taşımacılık sektöründe birçok firma bulunmakta ve hem sunulan hizmetler arasında hem de talep edilen ücretler arasında ciddi anlamda farklılıklar meydana gelebilmektedir.

İstanbul’u ele aldığımızda öncelikle taşıma yapılacak olan iki evin bulunduğu kat son derece büyük bir önem taşımaktadır. Kat sayısı arttıkça fiyatlarda da paralel bir şekilde artış yaşanmaktadır. Bunun haricinde mesafe de fiyat konusunda önemli bir etkendir. Eşyanın miktarı, taşınılacak olan evin uzaklığı, bulunduğu kat ve ihtiyaç duyulan kamyon veya kamyonet modeli bir çok farklı değişkene göre fiyatta da değişiklik yaşanmaktadır.

Tüm bunları göz önüne aldığımızda ise şuan için İstanbul içerisinde evlerini taşımak isteyenlerin 250 TL ile 1.000 TL arasında bir nakliye masrafını hazır olmaları gerekmektedir. Her hangi bir firmayla anlaşmadan önce kesinlikle ayrıntılı bir araştırma yapılması gerekmekte ve hem güvenilir hem de ekonomik bir firmayla anlaşma yapılmalıdır.

istanbul ev taşıma fiyatları

Pin It

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir