İstanbul Beylikdüzü KaleKent’te Yüzde 10 İndirim

İstanbul’un en hızlı büyüyen ve gelişme gösteren bölgelerinden olan Beylikdüzü’nde her geçen gün yeni projeler yükselmeye başlamaktadır. Birçok farklı proje yer aldığından dolayı bölgeden ev almak isteyenlerin seçim yaparken son derece dikkatli davranmaları öneriliyor.

İstanbul Beylikdüzü’nün dikkat çekici projelerinden olan KaleKent dairelerinde indirim kampanyası başlatılmış olup ev sahibi olmayı düşünenlerin mutlaka sunulan kampanyadan yararlanmaları tavsiye edilmektedir.

Gül İnşaat ve Liv Yapı ortaklığında yürütülen proje kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. 35 blok ve 1.471 daireden meydana gelecek olan devasa konut projesi KaleKent’te kampanya kapsamında sunulan yüzde 10 indirimin yanı sıra yüzde 50 peşinat ödenmesi durumunda kalan kısım için 48 ay vade ve sıfır faiz avantajıyla kredi fırsatı da sunulmaktadır.

İnşa süreci devam eden projenin ilk sahiplerine 2015 Aralık ayında teslim edileceği belirtiliyor. Atatürk Havalimanı’na 15 dakikalık bir mesafede bulunmasıyla da dikkat çeken projede dairelerin fiyatları ise 280 bin TL’den başlayıp daire seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıntılı bilgilendirme için satış ofislerine başvurulması yeterli olacaktır.

istanbul kalekent kampanyası

Pin It

İstanbul Beylikdüzü KaleKent’te Yüzde 10 İndirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir