İstanbul Anadolu Yakasında Satılık En Ucuz Evler Hangi Semtlerde 2020

İstanbul'un Gelecekte Değerlenecek Semtleri Hangileri Sancaktepe - Sultanbeyli

İstanbul’un Gelecekte Değerlenecek Semtleri Hangileri Sancaktepe – Sultanbeyli

İstanbul Anadolu yakasında satılık haliyle kiralık en ucuz semtler listesi 2020 yılı sıralamasında yer alan listeyi sizlerle paylaşacağız. Sonraki yazılarımızda ise en pahalı evler listesini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

1- Sultanbeyli

İstanbul Anadolu yakasında en ucuz evler sırasında ilk sırada Sultanbeyli gelmektedir. Son dönemlerde yapılan iki devasa AVM ve lüks sitelerle dikkat çeken Sultanbeyli’de Battalgazi Mah, Mimar Sinan özellikle yatırım düšünenler için iskanlı tapulu olarak ev almak için oldukça uygun fiyatları ile dikkat çekmekredir.

2- Sancaktepe

Listemizde diğer bir ilçe ise Sultanbeyli’nin komşusu olan Sancaktepe’dir. İstanbul Anadolu yakasında en ucuz evler sırasında ikinci sırada yer alan Sancaktepe özellikle yapılacak olan devasa hastane buraların değerlenmesine neden olacaktır.

Bir diğer ilçe olarak merkezi pahalı olmasına rağmen bir kaç mahallesinin oldukça uygun fiyatlı olduğu Ümraniye dikkat çekmektedir. Esenşehir, Ümraniye içerisinde oldukça ucuz fiyatlara sahiptir. Özellikle Ümraniye- Üsküdar metrosunun Sancakrepe- Sultanbeyli entegresi ile oldukça prim yapması beklenilmektedir.

İstanbulda ucuz daire nerelerden alınır

İstanbulda ucuz daire nerelerden alınır

Özetleyecek olursak İstanbul Anadolu yakasında en ucuz evler sırasında özellikle değerlenmesinin kısa sürede gerçekleşecebileceği ilçeler sırasıyla;

  • Sultanbeyli
  • Sancaktepe
  • Ümraniye

şeklinde sıralanabilir.

Popüler Başlıklar:

  • anadolu yakasında en ucuz satılık evler nerede
Pin It

İstanbul Anadolu Yakasında Satılık En Ucuz Evler Hangi Semtlerde 2020

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir