İkinci El Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilecekler

Deolu Beyaz Eşya alınır mıİkinci el beyaz eşya alırken genel dikkat edilecekleri sizlerle maddeler halinde paylaştıktan sonra buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi alımlarında dikkat edilecek noktaları sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak aldığınız ürünlerin garanti kapsamının devam edip etmemesi. Garantisi devam eden ürünleri diğer ürünlere göre tercih sebebiniz olmalı.

Defolu ürünler tercih ederken motor kısmının sağlam olup sadece yüzeysel çiziklerin olduğu ürünleri tercih etmelisiniz.

Ürünün kaç yıllık olduğu oldukça önemli. Özellikle 1-3 yıllık arası olan beyaz eşya tercihleri sizler için daha iyi olabilir.

Aldığınız ürün 3 yılı geçmemiş, garantisi devam eden ve hiç tamire gitmemiş bir ürün ise %50- %60 oranında daha ucuz olarak almanızı tavsiye ederiz.

Ürünlerin genel olarak kim tarafından kullanıldığı önemlidir. Bu bağlamda taşınan bir ailenin beyaz eşyalarını almak oldukça mantıklı olacaktır. Hem bir ailenin kullandığı hem de fiyat bakımından aracıların olmadığı için daha iyi ve daha ucuz mal olmuş olacaktır. (Öğrenci evlerinde garantisi bitmiş ürünleri alırken çok daha dikkatli davranmalısınız)

Nakliyeyi mutlaka hesaplamanız gerekmektedir. Zira özellikle buzdolabı için tutacağını bir yarım kamyon tarzı nakliye aracı sizden bayağı iyi bir ücret talep edebilir.arçelik beyaz eşya fiyatları

Pin It

İkinci El Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilecekler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir