İGDAŞ Doğal Gaz Açma Bedelinin Taksitle Ödenmesi

İstanbul’un genelinde doğal gaz hizmeti veren IGDAŞ’a yapılan doğal gaz açma  başvurularında talep edilen ücret eşit taksitlere bölünerek ödenebilmektedir. Her yıl farklılık gösteren doğal gaz açma bedeli 2015 yılı için 443 TL olarak belirlenmiştir.

Doğal gaz açma bedeli kişilerin isteklerine göre 3 farklı şekilde ödenebiliyor. İlk ödeme seçeneği peşin olup başvuru sırasında yapılmaktadır. Diğer iki ödeme yönteminde ise taksit imkanı sunulmaktadır. Taksitli ödemelerde kredi kartına 4 eşit taksit yapılabilmektedir.

Doğal gaz açma bedelini kredi kartı haricinde faturanıza ek olarak da taksit yaptırabilirsiniz. Bu yöntemi seçenler için de faturaya ek olarak iki eşit taksit şeklinde yansıtılabilmektedir.

Diğer abonelik ücretlerine göre oldukça yüksek bir bedele sahip olan doğal gaz açtırma masraflarını taksitle maddi açıdan her hangi bir zorluk yaşamadan ödeyebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında İGDAŞ doğal gaz açtırma işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Kurumun internet sitesinden gerekli olan belgeleri tamamlamanız durumunda 2 – 3 gün içinde doğal gazınızı açtırabilirsiniz.

istanbul doğal gaz açtırma

Pin It

İGDAŞ Doğal Gaz Açma Bedelinin Taksitle Ödenmesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir