Hol (Antre) Dekorasayon Fikirleri

En Modern Hol Dekorasyon Fikirleri

En Modern Hol Dekorasyon Fikirleri

Hol (Antre) dekorasyon fikirlerinde ilk akla gelen birbirinden şık ayna tasarımları ile birlikte evinizin hol (antre) girişini ferah ve bir o kadar şık göstermektir. Hol (Antre) ayna seçimi yazımızı okumak için tıklayınız.

Evinizin modern ve şık duruşu için hol (antre) seçimleri için ayna seçimi kadar boya renk kombini oldukça önemlidir. Dar uzun olan hol boya kombini için açık ve farha gösteren tonlar oldukça hoş duracaktır. Ayrıca sade yolluk seçimi ile hem temizliği kolay hem de ferah gösterilmeye değer yer seçimi olacaktır.

Portmento veya sade ayakkabılık tercihleri ise genellikle kapı arkasında kalacak şekilde bina kolonlar arasında şık olacaktır. Bunun için hazır satın alım yapabileceğiniz gibi marangoz ustasının da fikirleri ile şık bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Eğer Hol’ünüz uzun ve dar değil ise zarif bir kombin ile oturma alanı veya şık bir giriş hol (antre) tasarımı için öncelikli olarak  modern tasarımlara göz atacağız. Desenli yer seramikleri ve en zarif ayna- vitrin seçimleri için parkla ve medefe ürünler ilk tercihiniz olmalı. Ayna çevresi süslemeler ve şık portmanto seçimlerini ön planda tutmalısınız. Sizlerle paylaştığımız görsellerde yer alan malzemeleri büyük ev malzemeleri alışveriş noktalarında bulabileceğiniz gibi kendi ustanızada rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Pin It

Hol (Antre) Dekorasayon Fikirleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir