Göl Panorama Konut Kampanyası

İstanbul Bahçeşehir’de BE-MA inşaat güvencisi ile hayata geçirilen Göl Panorama evlerinde yapılan kampanyalar göz dolduruyor. 60 aya kadar sıfır faiz fırsatları sunarak ev sahibi olmak isteyenleri bu hayaline kavuşturan Göl Panorama evleri İstanbul’un günümüzde en hızlı gelişen kenti olan Bahçeşehir’de yükseliyor. Bahçeşehir’in en büyük projesi olan Göl Panorama, Emlak konut GYO güvencesi ile BE-MA inşaat tarafından yapılıyor. Ev projesi kapsamında hem kendinize özel ödeme planlarına sahip olurken hem de sıfır faiz imkanı ile ev sahibi olabiliyorsunuz.

Proje dahilinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 evler bulunmakta ve fiyat aralıkları 207 bin TL’den 763 bin TL’ye kadar çıkmakta. Projede ayrıca toplamda 1431 konut bulunuyor ve 40 tane de ticari ünite, 300 metre uzunluğunda cadde mağazası bulunuyor.

Bahçeşehir bilindiği üzere İstanbul’da konut kampanyalarının beşiği diyebiliriz. En planlı kent olan Bahçeşehir’de siz de ev sahibi olmak istiyorsanız Göl Panorama konutlarını tercih edebilirsiniz. Projenin %83 yeşil alandan oluşmakta ve sosyal yaşam alanları olarak havuz, fitness, yürüyüş alanları, spor alanları, çocuk oyun alanları bulunmakta.

Göl Panorama Evleri Satışta

Göl Panorama Evleri Satışta

Göl Panorama 4+1 Ev Projesi

Göl Panorama 4+1 Ev Projesi

Pin It

Göl Panorama Konut Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir