Fayans Döşeme Metrekare Fiyatları 2016

Fayans Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Fayans Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Herkes sağlam, düzgün bir ustaya denk gelmek ister ve kazıklanmadan iş yaptırmak ister. Bunun için yaptıracağınız işle ilgili olarak ön araştırma yapmak kadar doğal bir şey yoktur. Bu anlamda sizlerle 2016 yılı için fayans seramik döşeme metrekare fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Getireceğiniz usta için malzemeleri siz alacak şekilde bir fiyat çizelgesi sizlerle paylaşacağız. Genellikle bir koridor veya bir mutfak fayans döşeme olduğundan ortalama metrekare fiyatı olarak sizlere 20 TL civarı bir meblağ söylemeleri uygundur. Bu fiyat 20-22 TL arası değişkenlik gösterir. Fakat yaptıracağınız işin metrekare fiyatı arttıkça bu fiyatta iniş göstermelidir. Örneğin yaptıracağınız yerin 50 metrekare olduğunu göze alırsak metrekaresini 18 TL’ye yaptırdığınızda metrekare başında 4 TL’den 50*4= 200 TL bir avantajınız olacaktır.

Fayans yaptırmak istiyorsanız, diğer yazılarımızı da fayans fiyatları 2016, fayans temizliği, derz dolgu temizliği vb. okumanızı tavsiye ederiz. Birde tanıdık güvenilir bir ustaya metrekare fiyat olarak 1-2 TL daha pahalı olmasına rağmen daha az riskli olacağından tercihlerinizi bu yönde olmasını tavsiye ederiz.

Unutmamanız gereken bir nokta ise anlaşma yapacağınız ustayla ücreti iş sonunda ve memnuniyet sağlanırsa ödeneceği hususunda açıkça konuşmanız olacaktır, hatta size abartılı gelebilir fakat firmalaşmış bir kurumla iş yapıyorsanız bunu yazılı olarak da taahhüt altına almanız olacaktır.

Defolu Fayans Almalımıyım

Defolu Fayans Almalımıyım

Popüler Başlıklar:

  • fayans metrekare fiyatları
Pin It

Fayans Döşeme Metrekare Fiyatları 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir