Evora İstanbul Konutları

Evora İstanbul Konutları

İstanbul’un Tuzla ilçesinde yapılmaya başlanan Evora projesine gösterilen ilgi her geçen gün artmaktadır. 300.000 metre kare alan üzerine kurulan devasa projeden ev alan kişilerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm her şey Evora konutları bünyesinde yer alacaktır. Teknik Yapı firmasının güvencesinde sürdürülen projeden ev almak isteyenlerin zaman kaybetmeden satış ofislerinden bilgi almaları tavsiye edilmektedir.

Tuzla’da yer alan nda 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer almaktadır. Her kesime hitap edebilen projenin yüzde seksenlik kısmını yeşil alan oluşturmakta ve bu projenin içerisinde sadece konutlar değil 94 adet ticari birimde bulunmaktadır. Açık yüzme havuzları, futbol ve basketbol sahaları, kapalı otoparklar, sosyal yaşam alanları gibi birçok imkanın bulunduğu ise 154.300 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar, dairelerin özelliklerine ve bulundukları konuma göre 597.800 TL değerine kadar yükselebilmektedir.

Mayıs 2015 tarihinde ilk teslimin gerçekleştirileceği projeden ev almak isteyen kişilere en uygun ödeme planları da oluşturulmaktadır. Bunun yanı sıra belirli sayıdaki konut satışlarında fırsatlar ve kampanyalarda uygulanmaktadır. Zaman kaybedilmeden satış temsilcileriyle görüşülmesi durumunda tüm ayrıntılı bilgiler elde edilebilecektir.

tuzla evora 2+1 daire fiyatı

Pin It

Evora İstanbul Konutları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir