Evim Isınmıyor Ne Yapmalıyım

Kombi Arızaları

Kombi Arızaları

Öncelikli olarak ısı yalıtım seçeneklerinin hepsini kullanmanızı öneririz. Mantolama, peteklerin temizliği, peteklerin havasının alınması, kombin su basıncı… bütün bu seçeneklerin sizlere ayrıntılı anlatıldığı yazılarımızı ısı yalıtımı kategorimiz başta olmak üzere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Peki her şeyi yapmanıza rağmen, sadece kombiye yakın petekler ısınıyor bir kaç petek sonrası ısınmıyorsa bu kombide bir arıza olduğunun işareti olabilir. Ya kombi sizin peteklerinizin hepsini ısıtmak için yeterli değildir ya da başka bir arıza nedeni olabilir. Bunun için profesyonel yardım almalısınız. Ya yetkili servisinizle görüşerek yardım alabilir ya da kendi ustanıza kombinizi gösterebilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, eğer eviniz yeterince ısınmıyorsa ısı yalıtım seçeneklerinden faydalanmalı buna rağmen ısınma olmuyorsa (özellikle kombiye yakın petekler ısınıyor diğerleri ısınmıyorsa kombi gücünün yetersizliğinden bahsedilebilir) kombide bir problem olabilir.

Mutlaka kombi seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Doğru kombi seçiminin olmadığı durumlarda evinizi yeterince ısıtamazsınız.

Pin It

Evim Isınmıyor Ne Yapmalıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir