Ev Kampanyaları 2021

Ev kampanyaları 2021 yılında bir çok köklü firmanın projeleri ile devam etmekte. Esnek ödeme koşullarının yanı sıra firmaların kendi bünyesinde kullandırdığı cazip faiz oranları ise dikkat çekmekte. Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız kampanyaları inceleyerek karar vermenizin yararlı olacağını söyleyebiliriz. Tabi ki ilk olarak kampanyalarından söz edeceğiz.

2021’de 35 İl’de Ucuz Ev Yapacak

İlk olarak dar gelirli vatandaşların ev hayali için yakından takip ettiği ile başlamak isteriz. Dar gelirli vatandaşların (Daha önceki yazılarımızda belirtilen şartlar geçerlidir, 25 yaşında üzerinde tapusu olmayan belirli bir bütçe üzerinde örneğin İstanbul için 5 bin TL, bulunduğu yerde ikamet süre şartı… Birde öncelikli gruplar bulunmaktaydı, Şehit yakınları ve Gaziler, Engelliler, Emekliler…). TOKİ’nin resmi internet sitesi toki gov tr ve resmi telefon numarası olan 444 86 54 iletişime geçerek bulunduğunuz il ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. sonrasında diğer özel firmaların kampanyaları ile devam edecek olursak;Onur Park Life

İnşaat sektöründe kendisinden söz ettiren firmalardan biri olan Onur İnşaat A.Ş. & Onur Çimento A.Ş. İstanbul’un yükselen değeri olan Esenyurt’ta devam ediyor. Toplamda 46.800 m2 üzerinde olan proje geniş sosyal donatıları ve lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken proje toplamda 9 blok, 231 dükkan ve 718 konuttan oluşmakta.  Onur Park Life için bazı detayları sizlerle paylaşacak olursak; dört mevsim kullanılabilecek, ısıtmalı, çocuklar için de olmak üzere 3 havuz, kreş, fitness, squash, spor salonu, SPA, Türk hamamı, sauna, 2 adet tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş ve koşu parkları gibi zengin sosyal donatılara sahiptir. Ayrıca kapalı otoparklar ve daire depoları da projenin diğer önemli ayrıcalıklarını oluşturuyor. Teslimat tarihleri ile ilgili olarak 1. etap 2020, 2.etap 2022, 3. etap 2023 paylaşılan proje için hem oturmak hem de yatırım düşünen vatandaşlar projeyi yakından görmeleri halinde bu fikre sıcak bakabilirler. Detaylı bilgi için ise  0 850 470 16 61 numaralı telefonu arayabilir randevu alarak projeyi yakından görebilirsiniz.

Ormanköy Projesi

Dap Yapı’nın projesi olan Ormanköy sizlere doğal hayatı vadetmekte. Yaklaşık olarak 200 bin m2’lik bir alan üzerinde olan projenin %90 oranında yeşil alan içermesi bir çok aileyi bu projeye yaklaştırıyor.  Konumu ve sosyal donatıları ile şehrin içerisnde bir doğa yaşamı sunuyor. Yanı başında yer alan Çekmeköy metrosu ile Üsküdar, Marmaray, Halkalı, Gebze ile kısa süre içerisinde toplu ulaşımda  problem yaşamamanız da avantajlarından sadece birisi olarak karşınıza çıkmakta. Köprülere ve havalimanı merkezlerine de (Özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı)  özel aracınız ile kısa sürede ulaşım sağlayacağınızı hatırlatmak isteriz. Ulaşım için: Güngören, Turgut Özal Cd. No:2, 34788 Çekmeköy/İstanbul (0216) 500 49 00 veya 444 9 327 numaralı telefonlara ulaşabilirsiniz.

Pin It

Ev Kampanyaları 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir