Ev Döşerken Nelere Dikkat Edilmeli

Yatak Odası Dekorasyonunda Püf Noktalar

Yatak Odası Dekorasyonunda Püf Noktalar

Özellikle yeni evlenecekler veya yeni bir eve taşınacaklar için ev döşerken nelere dikkat edilmeli sorusunun püf noktalarını sizlerle paylaşacağız.

Evinizin ve eşyalarınızın boyutları:

Öncelikli olarak evinizi belirledikten sonra eşya seçiminde bulunmanızı söylemeliyiz. Bazen hayalini kurduğunuz evi almanız veya kiralayabilmeniz gerçekleşmeyebilir. Bunun için önce eviniz ve haliyle nasıl bir eve sahip olduğunujz önemli.

Yatak Odası

Yatak odanız küçük ise eğer mutlaka aynalı gardrop ve duvarlara sıfırlanmış eşyalarla ortamdan avantaj sağlamanızı tavsiye ederiz. Eğer yatak odanız yeterince büyükse… yazımızın detayları için lütfen tıklayınız.

Yatak Odası Renkleri

Yatak Odası Renkleri

Oturma Odası

Oturma odası döşemede en önemli tercih oturma grubu seçimi ve kombini olarak karşımıza çıkmakta. Oturma odasının döşenmesi için püf noktaları okuyabilmek için tıklayabilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk odası dekorasyonunda önemli olan püf noktalar neşeli ve yaratıcı tasarımlarla çocuklarımıza güzel kombinler sunmaktır. Bunun için detaylı yazımızı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Mutfak Döşeme

Mutfağınız küçük mü, amerikan tipimi, ne renk olmalı gibi bütün sorularınızın cevabını ilgili yazılarımızda bulabileceğinizi düşünmekteyiz. Bunun için tıklayabilirsiniz.

Farklı Mutfak Kombini

Farklı Mutfak Kombini

Banyo Döşemesi

Birbirinden şık ve güzel tasarımlarda ilk dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili ayrıntılı yazımızı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Pin It

Ev Döşerken Nelere Dikkat Edilmeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir