Essenora Konut Projesi Detayları

Essenora Konut Projesini, Akın&Atik – Enga-Yimta ortaklığı üstleniyor. İstanbul’un Avrupa Yakasında Gaziosmanpaşa’da yükselen projede toplamda 758 konut yer alıyor. Essenora Konut Projesi şimdi %0 peşinat ve %0 faiz oranları ile müşterilerine özel ödeme koşulları sunuyor. Proje ile ilgili yerinde görmek ve randevu almak için 444 8 344 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Essenora daire seçenekleri olarak 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipleri bulunmakta. 72 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklükleri bulunan dairelerin başlangıç fiyatları 360 bin TL olup 1 milyon 350 bin TL arasında değişmekte. Essenora Konut Projesi için kampanya kapsamında %0 faiz ve %0 peşinat ile ödeme kolaylığı bulunmakta.

Sosyal donatıların geniş yer bulduğu Essenora Konutlarında geniş yürüyüş alanları, güvenlik, otopark, yüzme havuzları, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları… ilk akla gelenler arasında.

Kampanya kapsamında yer alan uygun ödeme koşulları için sizlerle paylaştığımız Essenora’nın resmi iletişim numarası olan 444 8 344 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz, ödeme bilgileri için tıklayarak ilgili şirketin formuna ulaşabilirsiniz.

Pin It

Essenora Konut Projesi Detayları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir