Esenyurt Ev Kampanyaları ‘Rüya Prestij’

Rüya Prestij

Rüya Prestij

Esenyurt ‘ ta yapımı devam eden  ‘Rüya Prestij’  projesi müşterilerine Haziran 2015 ‘ de anahtar teslim etmeyi planlamaktadır.

Proje Pusula İnşaat bünyesinde yürütülmekte olup toplam 6500 metrekarelik bir alanda 3 Blok , 8 Kat  , 258 Konut ve 16 Ticari alandan oluşmaktadır.

Rüya Prestij sosyal alanları ve yeşil alanları önemseyerek % 75 lik bir kısmı projesinde bunlara ayırmıştır. Ulaşım olanakları açısından metrobüs durağına 1 Km uzaklıkta olan site metro durağına ise 500 metre uzaklıktadır. Ayrıca özel aracı olanlar için ise ,  ulaşım olanakları bir çok farklı alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal alanları detaylı incelememiz gerekirse , Hamamları , saunaları , açık – kapalı yüzme havuzları , çocuk oyun alanları , fitnees merkezi , ve dinlenme mekanları olarak çok fazla çeşitli alanlarıyla dikkat çekmektedir.

Daire seçenekleri 1+1 , 2+1  ve stüdyo olarak ayrılıyor. Yapılan kampanyalarla ilgili olarak en son fiyatlarını 58500 TL ‘ ye kadar indiren yetkili firmanın ödeme şartları ise her türlü bütçeye hitap edecek şekilde.

Rüya Prestij

Rüya Prestij

1+1 daire fiyatı 97500 TL , 2+1 daireler ise 164500 TL  olarak indirimli fiyatlarıyla satışa çıkmıştı. Yetkili firmayla iletişimi geçmek için  Linki Tıklayarak  mesajınızı gönderebilirsiniz.

(Not : Kampanya satış hakkı ilgili firmada olup değişiklik yapma yetkisi bulunmaktadır.)

 

 

Pin It

Esenyurt Ev Kampanyaları ‘Rüya Prestij’

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir