Esenyurt Delta Dubai Tower Proje Detayları ve Fiyat Listesi

Esenyurt Delta Dubai Tower Projesi

Tower Projesi

Delta İnşaat imzasını taşıyan Esenyurt Delta Dubai Tower toplamda 20 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu olup, villa, bloklar ve ticari yapılardan oluşmakta. Projede toplamda  1.153 tane daire, 11 tane villa ve 38 tane ticari yapıdan oluşmakta. Projenin fiyatları tercih yaptığınız daire tipi ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama fiyatlar aşağıda belirtilmiştir, en güncel fiyat bilgisi için 444 41 34 numaralı telefonu arayarak yetkililer ile görüşebilirsiniz.

1+0 daire tipi 240 bin TL’den başlayan fiyatlarla
1+1 daire tipi 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla
2+1 daire tipi 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla
3+1 daire tipi 720 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa Mart 2016 tarihinde çıkıyor.

Sosyal Donatılar

2 yıl içerisinde tamamlanması planlanan projede aklınıza ilk gelen sosyal donatıların hemen hemen hepsi bulunmakta. Yüzme havuzları, spor kompleksleri, yürüyüş alanları, çocuk oyun bahçeleri, Türk hamamı, SPA…

Mart 2016 tarihinde satışa çıkacak olan Esenyurt Delta Dubai projesi için Yakuplu Merkez Mahallesi Hürriyet Bulvarı E-5 Skyport K:31-32 Esenyurt/İstanbul adresinde bulunan satış ofisinden bizzat detaylı bilgileri alabilirsiniz. Yüksek kira getirisi olması tahmin edilen Esenyurt Delta Dubai projesi ister yaşamak için isterseniz yatırım amaçlı olarak değerlendirilmeye değer bir proje olarak karşımıza çıkmakta.

Pin It

Esenyurt Delta Dubai Tower Proje Detayları ve Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir