En Ucuz Düğün Paketi Fiyatları 2018

Oldukça masraflı olan bir süreç içerisinde en uygun fiyatları arayanlar için kısa bir derleme yapmış bulunmaktayız. İlk olarak Moda Life düğün paket içeriklerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Platin Paket 5 bin 975 TL

Düğün paketi içerisinde yer alan yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı detaylarının özellikleri aşağıda yer almaktadır.

191 TL’lik aylık taksitlerden başlayan seçeneklerle bu pakete sahip olabilirsiniz.

Bir diğer avantajlı Moda Life düğün paketi ise 7 bin 999 TL olan Royal düğün paketidir. Bu düğün paketi ise aylık 255 TL taksitlerle müşterileri için satışa sunulmuş durumda.

Bir diğer bahsedeceğimiz Gündoğdu Mobilya, kendi yapar kendi satar sloganı ile uygun fiyatlarla dikkatleri çekiyor.

Marmaris Düğün Paketi

Gündoğdu Mobilya için diğer alternatif ise 13 995 TL olan İstanbul düğün paketidir.

Paket içerisinde yer alan yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı  fiyat kalite oranı ile müşterilerini memnun etme yolunda adımlar atmaktadır.

Diğer düğün paketi kapsamında ulaşabileceğiniz yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı için İstikbal kaliteli çizgisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Özellikle İstanbul için Modoko mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkmakta. Açık adres olarak ise Yukarı Dudullu Mahallesi, 1 Cadde Modoko Mobilyacılar Sitesi,, 34775 Ümraniye/İstanbul

Sabah 09 ile akşam 0:00’a kadar müşterilerini kabul eden bu mobilyacılar sitesinde bir çok farklı ürün ve alternatifle karşılaşacaksınız.

Pin It

En Ucuz Düğün Paketi Fiyatları 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir