En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

En güzel ev dekorasyon fikirleri 2021 yılında trend tasarımların görsellerini sizlerle paylaştıktan sonra en güzel hayalinizde yer alan dekorasyonlar somutlaşacağını daha sonrasında ise bu yılın trend pratik bilgilerini yazılı olarak sizlerle paylaşacağımızı söyleyerek görsellerimize geçelim.

2021 Dekorasyon Trendleri

2021 Dekorasyon Trendleri

Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri 2021

Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri 2021

En Şık Ev Dekorasyonları 2021

En Şık Ev Dekorasyonları 2021

En Tarz Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

En Tarz Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

En Trend Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

En Trend Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

Trend Dekorasyonlar 2021

Trend Dekorasyonlar 2021

Halılarlarınızla Fark Yaratın

Ev dekorasyon fikirleri 2021 yılında halılardan başlıyor diyebiliriz. Özellikle yeni trend katmanlı halılar. Modern ev dekorasyonlarında bir hayli kullanışlı olan katmanlı halılarla eskitilmiş ahşaptan olan zarif mobilya takımınız bir hayli şık duracaktır. Buna ek olarak  dokuma duvar süsleri ile halınızı aynı tonlarda seçmeniz veya bu süsler yerine modern tablolar kullanmanız duvarlarınızın şıklığı açısından oldukça yerinde bir karar olacaktır. Minimanize ev tasarımlar için özellikle açık renki moilya ve duvar seçimlerinizi köşem koltuk takımları ile tamamlamanız sizlere hem yer avantajı kazandıracak hem de daha ferah evlerde oturmanızı sağlayacaktır. Özellikle büyük evler için ışıl ışıl hafifte abartılı avize seçimleri evleriniz için oldukça ihtişamlı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. PEki bu noktada için ne mi yapmalıyız? Bol görselli yazımızda göreceğiniz gibi özellikle halı, duvar süsü ve mobilyalarınızın tam uyumu için hep aynı veya daha açık tondan seçilecek tasarımlarını sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Burada karşımıza dekoratif perdeler çıkıyor. Dekoratif ve katmanlı 2021 yılında ev dekorasyon trendleri arasında şimdiden yerini almışa benziyor.

Renk Seçimi

Bir çok ev dekorasyon tercihlerinde başat olan etken renk seçimidir. Burada minimanize evlerde oturanlar için açık tonlar, çakıl taşı, kum beji gibi tonlarda seçilecek ev boyasına, açık cilalı yeni mobilyalar eşkil etmesi oldukça hoş olacaktır. Burada tercih edilecek koltuk takımı kirli beyaz, samani renkler olabilir. Eğer eviniz biraz daha büyük ise şayet bu noktada koltuk takımınız bizimde sizlerle paylaştığımız görsellerden da anlaşılacağı gibi açık renk ev boyasına bir tık daha koyu koltuk takımıdır. Burada ister mavi ve tonlarını ister gri, isterseniz zevkinize göre bir tasarımı tercih edin, halılarınızdan, avizenize kadar tercih edeceğiniz uyumlu bir ev de, koltuklarınızın koyu kalması modern bir yaptığınızı göstermeye yetecektir.

Yemek Masası ve Sandalye Seçimi

Burada özellikle büyük salonu olup yemek masasını salona koyan okurlarımız için klasik tarz masa, sandalye yerine; modern ahşap sandalye ve yemek masası tavsiye edebiliriz. Dikkatli gözlerden kaçmayacağını bildiğimiz için özellikle bu konseptte yer alan masa ve sandalyeleri görselleri ile sizlerle paylaştık. Özellikle de açık tonların tercihin başka bir zaman ev renginizi değiştirmek isterseniz şayet uyumlu olması açısından işinizi kolaylaştıracaktır.

Sizlerle en güzel ev dekorasyon fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilir değerli okurlarımıza katkı sağlayabilirisniz.

Pin It

En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir