Emlak Konut Kredi Kampanyasına GYODER Desteği

GYODER Kampanyası

GYODER Kampanyası

Ev hayali kuran vatandaşlar için umut ışığı olan TOKİ’ye Emlak Konut büyük bir destek vererek 30 proje için %20 peşinat ve 120 aya kadar %0.7 konut kredisi kampanyası başlatmıştı. Emlak Konut kampanyasına mütevellit olarak Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) kampanyaya destek verdi ve konut hayali kuran vatandaşların umutlarını biraz daha yeşertti. İşte GYODER tarafından Four Seasons Bosphorus Otel’de,”Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Düçlü Türkiye”  toplantısında öne çıkan satır başları:

60 Bin Taşınmaz Satışa Çıkıyor

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun,  yapılan toplantıda Emlak Konut’un düzenlediği kampanyaya destek açıklamasında bulundu. Buna göre “39 firma ile, toplamda 86 projede 56 binin üzerindeki konut ve 3 bin 200 ofisi yüzde 20 peşinat ve yüzde 0,70 faiz oranı ile satışa çıkarıyoruz.”cümlelerini sarfeden Torun ev hayali kuran vatandaşlar için umut ışığı oldu.

Kampanya ile ilgili bütün detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Emlak Konut kampanyası ile ilgili detaylı yazımız için tıklayabilirsiniz. Bu şekilde %20 peşinat ve uygun ödeme koşulları ile vatandaşlar ev hayallerini gerçeğe dönüştürecek.

Emlak Konut Kampanyalı Ev Kredisi 2016

Emlak Konut Kampanyalı Ev Kredisi 2016

Pin It

Emlak Konut Kredi Kampanyasına GYODER Desteği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir