Elektrik Üzerine Alma Ücreti 2015

Elektrik

Elektrik üzerinize almak istiyorsanız, meskenler ve ticari kurruluşlar için ayrı ayrı fiyat belirlenmesi yapılmaktadır. İstanbul’da meskenlerde elektirği üzerinize alma ücreti ortalama olarak 113 TL ile 200 TL arası değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlandırma meskene gelen elekrtirk gücüne göre değişkenlik göstermektedir.

Ortalama bir dairede 150 TL civarında elekrik üzerinize alma güvence bedeli ödenir. Her ilde dağıtım yapan kuruluşlara başvuru yapılır. Bu fiyatlar içinde 20,7 TL kesme-açma bedeli denilen ücret vardır.

İstanbul’da CLK Boğaziçi Elektrik’e başvuru yapmanız halinde elektriği üzerinize aldırabilirsiniz. Eğer kiracı iseniz yasal olarak elektriği üzerinize aldırmalısınız. İstanbul’da internet üzerinden www.clkbogazici.com üzerinden online başvuru, iptal işlemlerini yaptırabilirsiniz. İşte sizden istenecek gerekli belgeler:

elektrik

Yeni ev telaşında olanlar için, su üzerine alma güvence bedeli, doğalgaz üzerine alma güvence bedeli yazılarımızıda okumanızı tavsiye ederiz. Bu işlemler için en az zahmetle ve en kısa zamanda işlemlerinizi halledebilmeniz için sizlerle gerekli bilgiler paylaşılmıştır.

Pin It

Elektrik Üzerine Alma Ücreti 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir