Doğalgazı Üzerine Alma Ücreti 2015

Doğalgaz güvence bedeli

Yeni taşındığınız evin doğalgazını nasıl üzerinize alırsınız, kaç para masrafı vardır gibi soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.  sizlerle paylaşacağız.

Bulunduğunuz ilin doğalgaz firmasına, örneüin İstanbul’da İGDAŞ’a giderek yaptırabilirsiniz. İGDAŞ’a giderken T.C numaralı resmi kimliğinizle birlikte

Kira sözleşmesi,

Evinize ait zorunlu deprem sigortası DASK,

Sözleşme yapacağınız sayacın tesisat numarasını unutmayınız. Bu yıl itibari ile bireysel olarak başvurularda 443 TL bedel ödenmektedir. Bu bedel iki eşit parça hainde faturanıza yansıtılarak tahsil edilebilmektedir.  İşte bireysel ve ticari doğalgaz üzerinize geçirme maliyetleri 2015 fiyat tablosu:

güvence bedeli

Bireysel olarak gerekliyken ticari kuruluşlar için iş biraz değişmektedir. İşte İGDAŞ’ın bireysel ve ticari doğalgazı üzerinize aldırmanız için gerekli olan evraklar :

doğalgaz

Doğalgaz üzerine alma bedeli yazımızdan sonra okumanızı tavsiye edebileceğimiz yazılar, elektirk üzerine alma, su üzerine alma gibi konu başlıklarıdır. En az zahmetle ve hızlı bir şekilde bu işlemleri yapabilmeniz için sizlerle bu makalelerimizide paylaşmış bulunuyoruz.

Pin It

Doğalgazı Üzerine Alma Ücreti 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir