Demonte mobilya kurulumu püf noktaları

Demonte Kurulum kurulumu püf noktaları için ya çok iyi bir usta olacaksınız (ki olsanız bu yazıyı okumazsınız tabi ki :)) yada size çok iyi bir yol gösterici olacak…

Öncelikli olarak kurulumunu yapacağınız demonte mobilya içerisinden bir kurulum klavuzu çıkar. Umarız ki bu kurulum klavuzunda numaralar vardır ve eşleşen numaralara göre parçaları rahatlıkla montajlayabilirsiniz. Fakat bazı durumlarda ise yol gösterici mantıklı bir kılavuz yoksa işin püf noktası önce büyük parçaları birleştirmeniz olacak. Örneğin bir gardrop için önce yan-alt kısım sonrasında arka suntası ve üst kısmını montelemek sonrasında çekmece ve kapakları yapmak mantığı işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Vida montajı için dübel ile vida iç içe geçirilir sonrasında yıldız vida ile tam olarak sıkıştırılma sağlanır, görsellerden anlayacağınızı umuyoruz, anlaşılmayan noktaları sorarsanız yardımcı olmaya çalışacağız. (Üç kısımlıdır önce dübel sonra vida en son sıkıştırmak için yıldız şeklinde olan yuvarlak vida kullanılır. )

Vida

Demonte Mobilya Kurulumu

Demonte mobilya kuracaklar için önemli noktalardan biride şarjlı tornavidadır. Hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf elde etmek istiyorsanız mutlaka bir tane yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Pin It

Demonte mobilya kurulumu püf noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir