Demonte mobilya alırken nelere dikkat edilmesi gereklidir?

Demonte Mobilya Alırken Bilinmesi Gerekenler

Mobilya Alırken Bilinmesi Gerekenler

alırken nelere dikkat edilmesi gereklidir sorusu aslında en önemli olan noktadır. Çünkü demonte mobilyayı alırken ne kadar ince eleyip sık dokursanız sonrasında o kadar rahat edersiniz.

Demonte mobilya satan yerler ücretsiz bir kurulum sağlayabileceği gibi bunu yapmıyor olabilirken, lütfen bunu iyi araştırın.

Kargo olarak kapı önüne değil evin içerisine kadar getirilen yerlerle anlaşmanız mantıklı olacaktır. (Zira karton içerisinde yer alan parçalar ağır ve tek kişinin kaldıramayacağı türden olabilir)

Ürünlerin parçaları, vidaları ve kurulum klavuzunun tam olmasını teyit ediniz, ödeme sonrasında yapacağınızı belirtiniz.

Garantili ürünler tercih etmeye çalışınız. eğer evinizde küçük çocuk varsa camlı, aynalı modeller yerine daha sade modeller tercih etmeye çalışınız.

Demonte mobilyayı almaya karar vermeden önce mutlaka firma hakkında ki yorumları okuyunuz, eğer memnuniyetsizlik oranı var sa biraz daha fazla para vererek müşteri memnuniyeti fazla olan firmalar seçiniz.

Demonte mobilya kurulumu çok zor olmasa da bir B planı aklınızda bulundurarak kurulum ücretleri için bir mobilyacıdan fiyat bilgisi alınız. (En çok bu konuda üzülenler çıkmakta.)

Pin It

Demonte mobilya alırken nelere dikkat edilmesi gereklidir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir