Demir İnşaat Şehit Ailelerine %25 İndirimle Ev Satıyor İşte Detaylar

Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, ülkemizin içerisinden geçtiği zor günleri işaret ederek, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası hayatını yitiren şehitlerin ailelerin acısına ortak olabilmek adına iki projede peşinatsız olarak yani %25 indirimle ev satışı yapacaklarını açıkladı. İşte Demir’in yaptığı açıklamalar ve projeye başvuru tarihleri:

Demir: Üzerimize Düşen Görevi Sonuna Kadar Yapacağız

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Türkiye’nin zor bir sınavdan geçtiği şu günlerde Demir İnşaat olarak üzerimize düşen vazifemizi sonuna kadar yapacağız. Bizler de firma olarak anlaşmalı bankaların bizlere sunmuş olduğu avantajlı faiz oranlarına ek olarak, şehit ailelerine yüzde 25 oranında indirim sunuyoruz. Böylece şehit aileleri Demir İnşaat’tan peşinat vermeden daire sahibi olabilecekler.” dedi.

Kampanya Ağustos Ayı Boyunca Geçerli

demir romance konut fiyatlarıDemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Demir La Vida ve Demir Romance projelerinde şehit ailelerine %25 indirim uygulanacağını ve bunun Ağustos ayı boyunca devam edeceğini açıkladı. Ülkemizin içerisinde bulunduğu duruma dikkat çeken Demir’in ayrıca şu sözleri de dikkat çekiciydi:

“İçinde bulunduğumuz koşullarda Ülkenin geleceğini ve bekasını düşünmek asli görevlerimiz arasında yer alıyor. Bu bakış açısıyla birlikte, Demir inşaat olarak üzerimize düşeni tereddüt etmeden yerine getirdik ve bundan sonraki süreçte de yerine getireceğiz. Türkiye, darbe girişimini birlik ve dayanışma mücadelesi vererek geride bıraktı. Bu mücadele sırasında ne yazık ki şehitlik mertebesine ulaşan vatandaşlarımız da oldu. Bizler de bu kederli ailelerin bir nebze de olsa acılarını hafifletmek amacıyla satışta olan projelerimiz Demir La Vida ve Demir Romance projelerimizde, şehit ailelerine özel bir kampanya hazırladık. 2 projemiz için geçerli olan kampanyamız Ağustos ayı boyunca devam edecek.” dedi.

Demir Romance Konut Kampanyaları

Demir Romance Konut Kampanyaları

Pin It

Demir İnşaat Şehit Ailelerine %25 İndirimle Ev Satıyor İşte Detaylar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir