Defolu Beyaz Eşya Nerede Satılır?

Defolu Beyaz Eşya Satn Yerler

Satn Yerler

Bir önceki yazımızda defolu beyaz eşya almak mantıklı mı tıklayınız sorusuna yanıt aramıştık. Bu yazımızda ise sizlerle defolu beyaz eşya satan yerleri ve dikkat etmeniz gereken noktaları paylaşacağız.

Bir çok spotçuda defolu beyaz eşya bulunmakta veya temin edilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta defolu aldığınız ürüne verdikleri garanti kapsamının fabrika güvencesinde olup olmadığıdır. Eğer spotçu size: ‘alın bir sorun olursa 3 yıl içerisinde biz geri alırız’ pek itimat etmemenizi öneririz. Bunun yerine yasal olarak hangi marka ürün alıyorsanız onların yasal garanti kağıtları ile teslim almaya dikkat ediniz.

Özellikle üniversite çevrelerinde bulunan spotçularda öğrencilere yönelik ikinci el veya defolu beyaz eşya ürünleri bol miktarda bulunmaktadır. Spotçulara ek olarak bazı fabrika çıkışı beyaz eşya satan mağazalardada defolu nleri bulabilirsiniz. Hangi markanın defolu ürününü isterseniz, onun bayisine uğrayarak size en yakın o markanın defolu ürünlerini satan merkezi öğrenebilirsiniz.

Defolu Beyaz Eşya Nereden Alınır

Defolu Beyaz Eşya Nereden Alınır

Popüler Başlıklar:

  • defolu beyaz eşya
  • defolu beyaz eşya mağazaları istanbul
  • fabrikadan defolu beyaz eşya
Pin It

Defolu Beyaz Eşya Nerede Satılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir