Concord İstanbul Projesi Konutları

Concord İstanbul Projesi Konutları

Ülkemizde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Teknik Yapı tarafından yapılan projelere bir yenisi daha eklendi. İstanbul’un arasında yer alan Fikirtepe’de yapımına başlanan dikkat çekici mimarisiyle karşımıza çıkıyor. 21.500 metre kare devasa bir alana kurulan proje bünyesinde 1.175 adet rezidans bulunacaktır.

Projenin detaylarına göz attığımızda proje genelinin yüzde 70’lik kısmının yeşil alanlardan oluştuğu görülüyor. Günümüz İstanbul’unda yeşil alanların ne derece büyük bir önem taşıdığı herkes tarafından bilinmektedir. Proje içerisinde ev sahiplerinin maddi ve manevi duyabilecekleri tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde sosyal tesislerde inşa edilmektedir.

1.175 adet olarak belirtilen rezidansların büyük bir çoğunluğunu 1+1 daireler oluştursa da 2+1 ve 3+1 seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır. Dairelerin büyüklükleri ise 47.47 – 133,29 metre kare arasında değişkenlik göstermektedir.

335.000 TL’den başlayıp 1.007.900 TL’ye kadar çıkabiliyor. Projenin teslim tarihi ise Eylül 2016 olarak belirtilmektedir. Bu projeden ev sahibi olmak veya yatırım amaçlı ev almak isteyenlerin zaman kaybetmeden şirketin satış ofislerinden ayrıntılı bilgi almaları ve örnek daireleri gezmeleri tavsiye edilmektedir.

fikirtepe concord istanbul 1+1 fiyatları

Pin It

Concord İstanbul Projesi Konutları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir