Çekmeköy Efedra Konut Kampanyası!

Efedra Çekmeköy Projesinde Kampanya

Efedra Çekmeköy Projesinde Kampanya

92 daireden meydana gelen Efedra Çekmeköy konut projesinde yeni indirimler söz konusu. Ev sahibi olmak isteyenlerin tercih noktası olan İstanbul Çekmeköy’de siz de uygun indirim oranlarına ulaşabilirsiniz.

Efedra Çekmeköy kampanyası Ary Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy’de hayata geçiriliyor ve 1+1, 2+1, 3+1 büyüklüğündeki dairelerden meydana geliyor. Tanıtımına özel %10’luk bir indirim fırsatının bulunduğu Efedra Projesi Boğaziçi köprüsüne 13 dakika, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 23 dakika, Viaport Alışveriş Merkezine 15 dakika, Marmaray’a 17 dakika, Bostancı İskelesine 18 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına ise 17 dakikalık mesafelerde bulunmakta.

2+1 dairelerin 280 bin TL’den başladığı projede toplam 92 daire yer almakta. Sadece tanıtım indirimi değil ödeme planı olarak tercih ederseniz 36 ay sıfır faiz imkanı ile daire satın alabilirsiniz. Efedra konut projesi dahilindeki evlere büyüklüklerine göre; 2+1 için 280 bin TL ile 415 bin TL, 3+1 daireler içinse  450 bin TL ile 490 bin lira arasında oluşturulan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Konutların Nisan 2016’da teslim edilmesi düşünülen proje dahilinde sosyal yaşam alanları olarak sosyal tesisler, sauna, buhar banyosu, açık yüzme havuzu, kafeterya gibi seçenekler de mevcut.

Ary Yapıdan Efedra Projesi

Ary Yapıdan Efedra Projesi

Pin It

Çekmeköy Efedra Konut Kampanyası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir