BoardeX Nedir, Yaptırmak Mantıklı mıdır?

BoardeX Dış Cephe Kaplama

BoardeX Dış Cephe Kaplama

Bir konutun ısı tasarrufundan, neme, küfe karşı korunmaya ihtiyacı bulunmaktadır. Her geçen gün ısı yalıtım teknolojisi gelişirken son olarak çıkan , yaptırmak mantıklı mıdır birlikte inceleyeceğiz.

BoardeX  Cephe Kaplaması

çeşidi ile su, nem engellenmiş olurken ısı kaybını ise en üst düzeyde önler. Normal mantolama cephe malzemelerine göre oldukça kaliteli olan  cam elyaf şilte kaplamalı oldukça kaliteli cephe kaplama malzemesidir.

Özellikle ABD’de kullanıldığı bilinen BoardeX cephe kaplama malzemeleri için kullanıcı yorumları büyük bir oranda olumlu olmakta. Fiyat olarak normal mantolama malzemelerine göre biraz daha pahalı olan BoardeX cephe kaplama malzemeleri uzun vadede bu farkı kapatıyor.

Ayrıca BoardeX Cephe Kaplama sistemleri çatı yalıtımlarında da sıkça kullanılmaktadır. Kısacası yalıtımın gerekli olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilinir.

Özetleyecek olursak BoardeX üstün performans özellikleri ile bina yalıtım malzemesidir. su, nem vb. olumsuz etkilere karşı binanızı korurken yüksek oranda ısı tasarrufu sağlar. Ülkemizde son yıllarda gündeme gelen BoardeX dış cephe kaplama sistemlerinin fiyatları normal cephe kaplama malzemelerine oranla biraz pahalı olsa da uzun vadede sağladığı tasarrufla bu farkı kapatmaktadır.

BoardeX Cephe Kaplama

BoardeX Cephe Kaplama

 

Popüler Başlıklar:

Pin It

BoardeX Nedir, Yaptırmak Mantıklı mıdır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir