Banyo Fayansları Hangi Renk Olmalı

Banyo Fayansları Hangi Renk Olmalı sorusunun yanıtı aslında bire bir banyonuzun büyüklüğü ile ilgilidir. Şöyle ki eğer banyonuz küçük ise ister istemez açık renkleri sizlere tavisye etmek mecburiyetinde olacağımız gerçeği ile yakından ilişkidir. Peki banyomuzun fayanslarının renk seçimini yaparken, önceliği sevdiğimiz renkleremi yoksa son trendlere mi vermeliyiz bu noktada bir kaç püf noktayı sizlerle paylaşmamız önemli olacaktır.

Banyo İçin Ferah ve Kullanışlı Renk Trendleri

Banyo Fayansları Hangi Renk Olmalı sorusunun eskimeyen trendleri arasında nötr renkler gelmekte. Özellikle nötr renklere ek olarak desen tercihleri banyolarınızı oldukça şık gösterecektir. Özellikle küçük bunaltıcı bir banyonuz varsa nötr renklere ek olarak bir kaç desen serpiştirilmiş modern banyolarla hayalinize kavuşabileceksiniz.

Banyoda Renk Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Banyoda Renk Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Eğer banyomuz orta boyda bir büyüklüğe sahip ve çok büyük değilse, fayansların büyük ve açık renkli olması, banyomuzu hem ferah hemde büyük gösterebilir. Ayrıca zeminin ve duvarların birbirine uyumlu iki farklı renkten yapılması da banyo da kiri gizlemekle beraber şık bir görünüşünde anahtarı olabilir. Süt kahve,gri,çikolata rengi,beyaz gibi renkleri banyoda huzur verici ve şık bir görüntü oluşturabilir.

Modern Banyo İçin Mavi Tonlardan Fayans Seçimi

Banyo trendleri arasında mavi ve tonların oldukça şık tasarımlar arasında olduğunu ve favori renklerimiz arasında olduğunu ifade etmeliyiz. Özellikle küçük banyoları daha ferah ve kullanışlı göstermek için mavi tonlar tercih sebebiniz olabilir.

Koyu renk fayanslar için örneğin kahve tonları için geniş banyolar için oldukça asil ve lüks bir görünüm olacağı gibi küçük banyolarda ise basık ve hiç beklemediğiniz olumsuz kombinasyonlara neden olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Banyoda Hangi Rengi Seçmeliyiz

Peki bizim favorimiz nedir derseniz bej ve tonları sizleri banyo tercihlerinde oldukça mutlu edecektir. Sizlerl için seçtiğimiz bir kaç farklı banyo renk modellerinin hemen altta paylaşmaktayız. Bu görsellerden hareketle kafanızda ki banyo hayalini şekillendireceğinizi düşünmekteyiz.

Pin It

Banyo Fayansları Hangi Renk Olmalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir