Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları 2017

En Şık Banyo Fayans Modelleri 2017

En Şık Banyo Fayans Modelleri 2017

En modern banyo dekorasyonu için tercih edilen en yeni banyo fayans modelleri ile birlikte ortalama metrekare fiyat birimlerini sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak ortalama banyı fayans metrekare fiyatları 30 TL olup, tercih edeceğiniz kalite ve tasarımlara göre bu fiyat metrekare başına 200 TL’ye kadar çıkmaktadır. Ancak beğeninizi kazanacak modern bir banyo fayans metrekare fiyatı 50 TL civarı olmaktadır.

Ülkemizde Kütahya başta olmak üzere çok kaliteli ve zarif fayans imalatı yapılarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 2017 yılı için en şık banyo dekorasyonu için tercih edebileceğiniz en güzel modelleri sizlerle paylaştıktan sonra banyo büyüklüğüne göre dekorasyonda dikkat edilmesi gereken noktalara bakacak olursak:

Özellikle küçük banyolu dairelerde açık renkli fayans tercihi oldukça mantıklı olacakken, daha geniş ve ferah banyolar için önerimiz yeni ve daha modern renkler olacaktır. Sizlerle paylaştığımız görsellerde yer alan modeller bir çok firmanın ürünleri arasında yer almakta olup, metrekare fiyatına 40-50 TL arası bir ücretle ulaşabileceğiniz modellerdir.

Banyo dekorasyonunda dikkat edilecek bir diğer önemli husus ise şüphesiz kaliteli işçilik olmalıdır. Zira her zaman nem hatta rutubet alan bir yer olan banyoda kaliteli bir şekilde döşeme yapılmalıdır. Bunun için işçi seçiminde güvenilir ustalardan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Popüler Başlıklar:

  • banyo fayans modelleri ve fiyatları
  • banyo fayans modelleri
  • banyo modelleri 2017
  • 2017 banyo modelleri
Pin It

Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir