Asma Tavan Modelleri 2016

2016 Asma Tavan Dekorasyon Modelleri

                                                                                Dekorasyon Modelleri

Bu yılın öne çıkacak olan en güzel 2016 oldukça hoş durmakta. , asma tavan görselleri gibi konularla ilgili bilgiler sizlerle paylaşılacaktır. Özellikle en yeni moda olan spot aydınlatma seçeneklerinin kullanıldığı çok farklı ve hoş modelleri ile dikkat çekiyor. Oturma odasından, yatak odasına, salondan, çocuk odasına kadar oldukça güzel modellerle dikkat çeken asma tavam modelleri 2016’nın en güzel modellerini sizlerle paylaşacağız. Peki asma tavan kaç günde biter ortalama kaç para tutar, bir bakalım.

Öncelikli olarak asma tavan modelleri 2016 iyi bir ekip tarafından fazla usta sayısı ile 2 günde biter. Bazı ustalar bu işi 1 gün içerisinde dahi halledebilir. Fakat ölçüm, kırım, monte ve sonrası boya 2 gün iyi bir süre olarak karşımıza çıkmakta.

Asma tavan 2016 fiyatlarından sonra en güzel modelleri inceleyeceğiz. Tek bir oda yaptırırken ortalama 20 metrekarelik bir oda için seçim yapacağınız modele göre değişmekle birlikte 400-500 TL arası bir değer olmaktadır. Özellikle spot ışık aydınlatma vb. durumlar işin içerisine girdiğinde fiyatlarda değişkenlikler oluşacaktır.

Pin It

Asma Tavan Modelleri 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir