Arçelik Çeyiz Paketi İndirimi

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ülkemiz genelinde düğün sezonu da başlamıştır. Birçok kişinin dünya evine girmeye hazırlandığı şu günlerde genç çiftler tarafından büyük bir heyecan yaşanmaktadır. Herkes tarafından çok daha iyi bileceği üzere ülkemizde düğünlerin hazırlık süreçleri son derece telaşlı bir şekilde geçmektedir.

Düğün hazırlıkları sürecinde en önemli nokta ise yeni bir evin kurulması ve eşyaların seçilmesidir. Ayrıca yeni bir evin kurulmasının oldukça maliyetli bir iş olduğu da herkes tarafından biliniyor. Yeni evlenecek olanlara özel olarak Arçelik tarafından başlatılan kampanya tamda bu noktada devreye giriyor.

Ülkemizin en kaliteli beyaz eşyalarının üretimini yapan Arçelik firması tarafından çeyiz paketi adı altında bir evde ihtiyaç duyulabilecek tüm beyaz eşyaları paket halinde oldukça ekonomik bir fiyata satışa sunmuştur.

İnternetten rahatlıkla sipariş verilebilen çeyiz seti ücretsiz kargo ve montaj hizmetiyle evlere teslim edilebilmektedir. Tüm kurulumlar ise Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır. Çeyiz setinin içeriğine bakacak olursak aşağıdaki liste karşımıza çıkmaktadır;

5798 NH Buzdolabı
8103 YCM Çamaşır Makinesi
6243 Bulaşık Makinesi
MD 574 Mikrodalga

Tüm bu setin fiyatı normalde 7.897 TL olup çeyiz paketi kampanyası kapsamında indirimli olarak 4.799 TL’ye satışa sunulmuştur.

arçelik beyaz eşya fiyatları

Pin It

Arçelik Çeyiz Paketi İndirimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir