Ankara’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları 2015

Başkent’te isteyen oturmak için, isteyen yatırım amaçlı ev sahibi olmak için sıfır faizli ev kampanyalarını kaçırmak istemiyor. Sizlerle Ankara’da sıfır faizli devam etmekte olan projeleri paylaşarak, iletişim bilgilerini vereceğiz.

Sinpaş Marina Ankara

Sinpaş Marina Ankara esnek ödeme planı ile müşterilerine hizmet sunuyor. Çankaya’da Turan Güneş Bulvarı’nda yükselen proje olan Marina Ankara’da 40 ay %0 faiz imkanı ile konut sahibi olabilirsiniz. Projede 5 bini aşkın daire bulunuyor. Sosyal olanakları ve yaşam çevresi ile Marina Ankara projesinden ev almak için kendi ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 1974 numaralı telefonu arayabilir, kendi ödeme planınız oluşturmak için tıklayabilirsiniz.

Sinpaş-Marina-Ankara

Royal Plus Konutları Projesi

Royal Plus Ankara’da merkeze 15 dakika uzaklıkta yer alan ve Ankara’nın kalbi denilecek noktada yükselen 3 blok ve toplamda 192 daireden oluşan müthiş proje. Projede 60 ay %0 faiz olanağından yararlanmak için elinizi çabuk tutmalısınız zira, projede yer alan çok sayıda ev satılmış bulunmakta. Sosyal imkan ve yaşam alanlarının genişçe yer verildiği proje 11 bin 644 metrekare alan üzerine inşaa edilmiş durumda. Proje ile ilgili ödeme planı oluşturmak için alan kodu ile birlikte 346 40 50 numaralı telefonu arayabilir, veya mesajınızı tıklayarak  gönderebilirsiniz.

Royal Plus Konutları

Nata Vega Konut Kuleleri Projesi

Nata İnşaat güvencesi ile Mamak’ta yükselen proje, Nata Vega Kont Projesi’nde uygun ödeme koşulları ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta. Toplamda 377 konut olan proje oldukça geniş bir alan üzerine kurulmuş olup, proje içerisinde aklınıza ilk önce gelecek bütün donatılar yer almış durumda. Nata Vega Konut Kuleleri Projesi için %25 peşinat ve 48 ay %0 faiz ile ödeme koşulları bulunmakta. 189 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlar seçim yaptığınız daire seçeneğine göre artış göstermekte.

Adres: Doğukent Bulvarı (Nata Vega Outlet Yanı) / ANKARA
Telefon: +90 (312) 390 55 55 numaradan iletişime geçebilir ve tıklayarak proje ile ilgili detaylara erişebilirsiniz. Nata Vega Konut Kuleleri Projesi

 

Popüler Başlıklar:

  • ankara ev kampanyaları
Pin It

Ankara’da Sıfır Faizli Ev Kampanyaları 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir