Ankara Relax Plus Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Ankara’nın gözde yerleşim yerlerinden olan Yenimahalle’de bir proje daha yükseliyor. Fırat Life Style – Dimaş İnşaat – Mikro İnşaat – Evon Yapı şirketlerinin ortaklığında yürütülen devasa proje içerisinde toplamda 330 adet ünitenin yer alacağı belirtiliyor. Proje geneli 7 farklı bloktan meydana gelecek olup her blokta da zeminden ayrı olarak + 17 kat yer alacaktır.

Relax Plus projesinin adından da anlaşılacağı üzere proje içerisinde günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak ve yorgunluğunu attıracak tüm tesisler bulunacaktır. Relax Plus projesinde konut sahiplerine sunulacak olanlar; sosyal tesis, yüzme havuzu, hamam, spor alanları, buhar odası, oyun odası, yürüyüş yolları, açık otopark ve daha birçok imkan Ankara Relax Plus projesi kapsamında sunulacaktır.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle satışlarına başlanan dairelerin büyüklükleri ise 1+1 dairelerde 42 ile 59 metre kare arasında değişirken 2+1 daire seçeneklerinde ise 53 metre kare olarak belirtiliyor.

Farklı ve huzurlu bir yaşama sahip olmak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesi tavsiye edilen Ankara Relax Plus dairelerinin fiyatları ise 149 bin TL’den başlayıp 256 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

relax plus ankara nerde

Pin It

Ankara Relax Plus Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir