Ankara Park Manzara Evleri Daire Fiyatları

Ankara’nın en merkezi noktalarından olan Çankaya Dikmen’de yer alan Ankara Park Manzara Evleri projesi tam anlamıyla bitirildi ve sahiplerine sunuldu. Toplamda 257 dairenin yer aldığı devasa proje içerisinde birçok farklı daire seçeneği yer almakta olup oldukça geniş bir kitleye hitap edilmektedir. Ankara Park Manzara Evleri Gençer Group tarafından inşa edilmiş olup firmanın inşaat sektöründeki bilinen başarısının Ankara Park Manzara Evleri projesine de en iyi şekilde yansıdığı dikkatlerden kaçmamaktadır.

Daire ve villa şeklinde inşa edilen ünitelerin büyüklükleri 151.83 ile 815.83 metre kare arasında değişiklik gösteriyor. 3+1 daire seçeneklerinden başlayan daireler 4+1, 5+1, 5+2, 6+2 ve 7+2 şeklinde karşımıza çıkıyor. Ankara Park Manzara Evleri 4 blok şeklinde inşa edilmiştir. 257 ünitenin toplam 188 adetini apartman daireleri oluştururken diğer üniteler villa şeklinde kendini göstermektedir.

Yüzme havuzu, sauna, resepsiyon ve spor alanları gibi sunulan ayrıcalıkla tesislerle proje bünyesindeki daire ve villalar yatırım amaçlı olarak da kullanılabilir. Projeden daire veya villa sahibi olmak isteyenlerin firmanın satış ofislerine uğramaları halinde yetkililer tarafından ayrıntılı bilgiler verilecektir.

ankara park manzara evleri satılık daireler

Pin It

Ankara Park Manzara Evleri Daire Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir