Ankara Airlife City Konut Fiyatları

Ankara Airlife City Konut Fiyatları

İstanbul’dan sonra konut projelerinde dikkat çeken bir diğer şehir de Ankara’dır. Ülkemizin başkenti Ankara’da sürekli olarak konut ihtiyacı artmakta ve buna bağlı olarak da çeşitli bölgelerde birbirinden dikkat çekici projeler yükselmektedir. Ortaya çıkardığı kaliteli projelerle bilinen tarafından başlanan Ankara – Akyurt’ta yer alıyor.

Projede hem konutlar hem de sosyal yaşam alanları büyük bir ilgi görmektedir. Doğal yaşam alanlarına ağırlık verilen projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2 ve 5+1 şeklinde birçok konut seçeneği yer almaktadır. En büyük dairenin 59.69 en büyük dairenin ise 281.89 metrekare olduğu Airlife City projesinde fiyatlarda büyüklük ve konuma göre değişiklik göstermektedir. Yapılan açıklamada fiyatların 80.000 TL’den başlayıp 250.000 TL’ye kadar çıktığı görülmektedir.

2017 yılının Ocak ayı şeklinde planlanmaktadır. Şirketin  daha önceki projelerini de zamanında bitirip teslim ettiği göz önüne alınırsa bu projede de her hangi bir gecikme durumunun yaşanmayacağı rahatlıkla söylenebilir. Ankara’nın en prestijli konutlarında yaşamak isteyenlerin Airlife City projesini mutlaka incelemeleri tavsiye edilmektedir.

ankara airlife city konut fiyatları

Pin It

Ankara Airlife City Konut Fiyatları

Ankara Airlife City Konut Fiyatları

  1. Merhaba,

    Karma Holdin’ e bağlı Natura life firmasının güvenirliği ve daha önceki projeleri ile ilgili bilginiz var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir