2018 Resim İstanbul Nefes Sancaktepe Proje Detayları

Yeşillik ile birlikte iç içe bir yaşam hayal edenler için Resim İstanbul Nefes projesi tam aranan özelliklerde yer almakta. Her bütçeye uygun fiyat ayarlamaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan projenin altında    imzasını görmekteyiz. 50 bin TL peşinatla bir daire sahibi olmak isteyenler için proje detaylarının ise şu şekilde paylaşabiliriz. 

Resim İstanbul projesi için 50 bin TL peşinat ve 10 aya kadar .80 faiz oranı ile hayallerinizde olan eve kavuşabilirsiniz.

Doğa İle İç İçe Resim İstanbul

Resim İstanbul, Aydos ormanları ile yani doğa ile iç içe bir noktada olup 8 ayrı blok ve toplamda 1.310 konuttan oluşmaktadır. Resim İstanbul projesi, toplamda 81 bin 433 metrekare büyüklüğünde bir arazide olup içerisinde (sinema, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, türk hamamı, yürüyüş parkuru, göl-gölet, cafe, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve sauna) bir çok sosyal donatı barındırıyor. 1+1’den tutunda bir çok farklı yapıya ve büyüklüğe sahip daire tipleri 66 metrekare ve 230 metrekare büyüklükler arasında değişiyor.

Özellikle İstanbul;’da bir daire sahibi olmanın maddi anlamda oldukça zor olduğunu göz önüne alırsak, uygun ödeme seçenekler ile hayali kuran bir çok ailenin bu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için oldukça mantıklı bir seçenek olarak Resim İstanbul Projesi karşımızda durmakta. Bu anlamda birbirinden farklı ve cazip seçenekleri yerinde incelemenizi tavsiye ederiz. Konu ile ilgili detaylar için sizlerle Resim İstanbul Projesi telefon bilgilerini de paylaşacak olursak: 444 53 18.

Pin It

2018 Resim İstanbul Nefes Sancaktepe Proje Detayları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir