2018 Ev Kampanyaları

Emlak piyasasında yaşanan durgunluk kredi faizlerinin 0.98’e kadar düşmesine ek olarak bazı büyük firmaların yaptığı kampanyalarla aşılmaya çalışılıyor. Herkesin ev hayali kurduğu günümüzde bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için başta TOKİ kampanyaları olmak üzere, özel firma kampanyaları da yakından takip edilmekte. İşte 2018 yılında yapan bazı inşaat firmaları:

Nef İnistanbul

350 bin TL’den başlayan fiyatları, %5 peşinat ve yüzde 0.98 faiz oranları ile hemen teslim edilecek dairelerde %20’ye varan indirim oranları ile ilk göze çarpan kampanyalı satışı yapan firmalar arasında yer almakta. Genel çağrı merkez telefon numarası ve projeyi yerinde ziyaret için 444 9 633 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa Konutları

Metro Yanı Başında

Ümraniye Yamanevler metro durağına 200 metre mesafede olan dev projede 84 ay %0 faiz oranı dikkat çekmekte. Ortalama 3 bin 850 TL’den başlayan taksit seçenekleri ve peşin alımlarda %20’ye varan indirim oranları ile ister oturmak için isterseniz ise yatırım için oldukça kazançlı bir seçenek olarak karşınızda durmakta.

Konutları görmek ve detaylı ödeme planı için 444 3825 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Emlak

Emlak Konut 50 proje ile 2018 bahar kampanyası düzenlemekte. Bu kampanyalarda yer alan konut projelerinin eksiksiz listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Pin It

2018 Ev Kampanyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir