2018 En Uygun Konut Kredileri

2018 yılında en uygun veren bankları ve oranları sizlerle paylaşıyoruz. Bu noktada öne çıkan bankalar ve faiz oranları şu şekilde olmakta: (Vereceğimiz kredi oranlarına dosya masrafları, ekspertiz, taşınmaz rehinler  ücretleri vb. giderler dahil edilmemiştir. Bu tutarlar bankadan bankaya değişiklik göstersede ortalama bin 500 TL gibi bir maliyeti olacaktır.)

Halkbank

Halkbank 10 ay vade ile yüzde .0.95 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Örneğin 100 bin TL konur kredisi çekecek birisi için 120 ay vade ile birlikte aylık ortalama 1400 TL ödeme ile toplamda yaklaşık 169 bin TL cebinizden çıkmış olacaktır. 

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası da şuan için 10 ay vade için ortalama yüzde 0.95 faiz oranı uygulamakta.

Vakıfbank

Vakıfbank 10 ay vade için %0.96 faiz oranı uygulamakta.

Bankalarda Görüşmenizde Yarar Bulunmakta:

Özellikle maaş müşterilerine özel bankaların sağlayacakları bazı faiz puan indirimi veya dosya, ekspertiz ücreti vb. indirimler söz konusu olabilir. Bunun için kredisi çekeceklerin sadece faiz oranına takılmamalarını detaylı bir şekilde farklı bankalardan çeşitli teklifler alarak değerlendirme soonrasında kredi çekmeye karar vermesini tavsiye ederiz.

Bu oranlar 2018 yılına girmeye sayılı günler kala kaleme alınmış olup, sizin bu yazıyı okuduğunuz anda farklılıklar gösterebilirliğini unutmayınız)

Pin It

2018 En Uygun Konut Kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir