2018 Ankara Toplu Konut Projeleri

Ankara Manzarası

Ankara Manzarası

‘Memurlar Şehri’ ile nitelenen aslında huzur ve sakinliğin de aynı zamanda Başkenti olan Ankara’da 2018 yılı için en güzel ve en uygun ödeme seçenekleri olan projelerine ve detaylı bilgi almanız için direkt satış ofisi numaralarına bu yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Çankaya

Başkentin en çok rağbet gören gözde ilçelerinin başında gelen Çankaya’da yer alan projelere göz attıktan sonra diğer projelere de göz atacağız.

Lima Vadi/ Çankaya; Toplamda 3 blok 150 konut ve geniş yeşilliği ve yaşam alanı ile yaşamaya dair bir proje olarak karşımızda. Açık adres tam olarak Birlik Mahallesi 450. Cadde 499.Sokak ; detaylı bilgi için ulaşabileceğiniz telefon numarası olarak 444 8 901 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Next Level Çayyolu ANKARA / ÇANKAYA; Toplamda 354 daire ile geniş sosyal donatı imkanları ile Çankaya’nın gözde projelerinden bir başkası da Next Level Çayyolu projesi olarak karşımıza çıkmakta. Projenin telefon numarası ve etkili satış ofis detayları ise: 031 284 47 47, satış ofisimi ise Hacı Bektaşi Veli Cad. (Beyler Cad. Arkası) 5452. Sok. No:1A Çayyolu.

Etimesgut

Başkent’te özellikle uzun ve düşük faiz oranlı konut projelerinin gözde ilçelerinden olan Etimesgut için sizlerle paylaşacağımız projeleri şu şekilde aktarabiliriz:

Metropark Plus ANKARA / ETİMESGUT; Her bütçeye uygun 10 aya kadar uygun kredi koşulları ile sahip olacağınız proje detayları için satış ofisi ve detaylı bilgi alabileceğiniz yetkili satış ofis telefon numarası ise şu şekilde: Satış Ofisi: Şehit Osman Avcı Mh. Malazgirt 1071 Cd. No : 28 Satış Ofis Telefon Numarası: 0 ( 312 ) 281 25 24

Ankara'nın Gelecekte Değerlenecek Semtleri Hangileri

Ankara’nın Gelecekte Değerlenecek Semtleri Hangileri

Batıkent

Nevadium Batıkent; 70 konut ve 30 ticari birimden oluşan projede ister yaşamayı ister yatırım yapmayı… Kısa zaman içerisinde hem yatırımcısına bol kazanç sağlayacak olan hem de huzurlu bir yaşam hayal eden Ankaralılar için Nevadium Batıkent projesi mutlak görülmesi gereken projeler arasında yer almaktadır. Nevadium Batıkent proje detayları ile ilgili olarak; telefon numarası +90 (312) 278 78 46 , satış ofis adresi ise: Ergazi Mahallesi Batı Bulvarı 1817. Cadde No:1 Batıkent / ANKARA şeklinde sizlerle paylaşabiliriz.

Yazımızın  en başında da sizlerle Ankara’nın her geçen gün yaşam standartlarının artarak, yaşanabilir illerimiz arasında ilk sıralara yükseldiğini bir kez daha belirtmeliyiz. Ayrıca İstanbul gibi MEga kentten bir alma hayalini kurduğunuz maddi olanakların neredeyse yarısı ile Ankara’nın en gözde projelerinden ev sahibi olabileceğinizi unutmayınız. Bu noktadan hareketle en çok  memurlar başta olmak üzere bir çok kişinin dışarıdan gözle gelerek Ankara’da kalıcı olmasının oldukça mantıklı olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Pin It

2018 Ankara Toplu Konut Projeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir