2018 Akzirve Strada Bahçeşehir Proje Detayları

İstanbul’da hayali kuranlar için oldukça makul ödeme seçenekleri olan Akzirve Strada’ nın yeni etap proje detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.  239 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla dikkatleri çeken projenin detaylarına hep birlikte göz atacak olursak:

Lokasyon olarak Bahçeşehir’de bir çok ulaşım noktasına yakın olan ve gelecek zamanda adı geçen ulaşım projelerinin göbeğinde sayılacak konumu ile hastaneler, AVM’ler, okullar… gibi yakınlığı ile oldukça iyi durumda yer almaktadır.

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi toplamda 350 bin metrekarelik alanda olup bir çok sosyal donatıya ( açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, mağaza, market, açık hava oyun alanları ve geniş parklar) sahip olan projelerin etap etap teslim tarihi planları ise şu şekilde ön görülmektedir.

  • 1. Etap Ocak 2018
  • 2. Etap Ocak 2019
  • 3. Etap Ocak 200

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi, büyüklükleri 60 metrekare ile 243 metrekare büyüklüğünde değişkenlik gösteren 1+1!den tutunda farklı oda ve büyüklüğe sahip bir çok seçeneğe sahiptir. Projede bin 500 konutun yanı sıra toplamda 100 tanede ticari donatı olacak şekilde birimden oluşmaktadır.

Bir çok ailenin yakından takip ettiği Akzirve Strada Bahçeşehir  Projesi ister oturmak isteyenler için isterse yatırım yapmak isteyen için kısa zaman içerisinde (Özellikle 200 yılında bütün etapların teslim edilmesini varsayarsak) yatırımcısına çok büyük oranda kar yaptıracak gözde yatırımlar arasında yer alacaktır.

Popüler Başlıklar:

  • https://evkampanyalari com/2018-akzirve-strada-bahcesehir-proje-detaylari/
Pin It

2018 Akzirve Strada Bahçeşehir Proje Detayları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir