2017 Güncel Mantolama Fiyatları

Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama

Mantolama fiyatları direkt olarak tercih ettiğiniz malzeme ile orantılıdır. 2017 yılında bir çok firma sizler için çeşitli fiyatlar teklifi ile karşınıza gelecektir, sizlerin mantolama ile ilgili temel bir kaç bir şey bilerek bu teklifler üzerinden pazarlık yapmanız ise en mantıklı olanıdır. Peki 2017 yılı için mantolama fiyatları kaç TL olarak değerlendirilmelidir.

Kalitesine Göre Değişir

Değerli okurlarımız için şunu belirtecek olursak, yaptıracağınız işin metrekaresi arttıkça metrekare başına verdiğiniz ücrette azalacaktır. Ayrıca peşin para ile ödeme yapıyorsanız pazarlık payınız çok yüksektir bunu göz önünde bulundurarak pazarlık yapmaktan çekinmeyiniz. Ortalama 4-5 katlı daireler için işçilik ve bütün malzemeler dahil metrekaresine 50 TL fiyatla bir çok kaliteli usta ve/ veya firma bulabilirsiniz. Eğer paranızı peşin veriyorsanız, bunu metrekare için 46- 45 TL indirmeyi teklif ediniz. 4-5 TL ilk etapta sizlere bir şey gibi gelmesede bin metrekarelik iş için 5 bin TL gibi bir değişime neden olur. Bunun için size söylenen, örneğin; 42 bin TL ama düz 40 bin TL olsun gibi tekliflere, metrekaresini kaç TL de n hesapladıni teklifim metrekare başına şu fiyat şeklinde yapınız.

Yalıtım Şart

Ortalama %40 lık tasarruf göz önüne alındığında yapacağınız mantolama sizleri kullanımınızada bağlı olarakk değişebilmesine rağmen 3-4 yılda amorti edecektir. Hem çevre hem de bütçe dostu olan ısı yalıtım mantolama yaptırmak oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

Mantolamada Nelere Dikkat Edilir

Mantolamada Nelere Dikkat Edilir

Popüler Başlıklar:

  • mantolama fiyatları 2017
Pin It

2017 Güncel Mantolama Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir